Wybierz język:   
  • Wersja polska
  • Deutch version

Konsulat Republiki Austrii w Katowicach

VIENNA SUMMER NIGHT CONCERT W WARSZAWIE

VIENNA SUMMER NIGHT CONCERT W WARSZAWIE

 

VIENNA SUMMER NIGHT CONCERT W WARSZAWIE

25.5.2017 (czwartek, godz. 20:30
Transmisja na żywo z Pałacu Schönbrunn
Ogród Dolny Zamku Królewskiego / Arkady Kubickiego w Warszawie
Wstęp wolny!

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/614435372095490/

FILHARMONICY WIEDEŃSCY

To jedna z najlepszych orkiestr na świecie, dla wielu najlepsza. Popularyzują wiedeńską muzykę na całym świecie, grając koncerty zarówno w Wiedniu jak i w innych miastach na całym świecie, a także poprzez transmisje Koncertów Noworocznych oraz Koncertów Nocy Letniej.
Doroczny Koncert Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich odbędzie się w wyjątkowym otoczeniu ogrodu pałacowego Schönbrunn w Wiedniu w czwartek 25 maja 2017 roku. Wydarzenie to przyciąga co roku ok. 100 000 osób. Wstęp na nie jest bezpłatny.
Filharmonicy Wiedeńscy po raz kolejny dostarczą mieszkańcom Wiednia – i nie tylko- wyjątkowych przeżyć muzycznych.


VIENNA SUMMER NIGHT CONCERT

W 2016 roku Biuro Promocji Miasta Wiednia WienTourismus świętowało niezwykłą premierę: po raz pierwszy odbyła się transmisja na żywo słynnego Koncertu Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich z ogrodu pałacowego Schönbrunn w Wiedniu, na wielkich ekranach w kilku europejskich miastach jednocześnie. Wydarzenie to okazało się wielkim sukcesem, dlatego w 2017 roku zostanie powtórzone. Biuro Promocji Miasta Wiednia WienTourismus, zgodnie ze swoim tegorocznym mottem „W rytmie Wiednia”, zaprezentuje Koncert Nocy Letniej także w Warszawie.
Daj się ponieść muzyce i ciesz się koncertem na świeżym powietrzu. Wstęp wolny! Transmisja odbędzie się także w przypadku złej pogody.

Więcej informacji:
https://www.wien.info/pl/campaigns/vienna-summer-night-concert/home
https://press.austria.info/pl/lato/po-raz-pierwszy-w-warszawie-transmisja-na-zywo-koncertu-nocy-letniej-filharmonikow-wiedenskich/